Oznam pre návštevníkov Vyhliadkovej veže na Dukle a Centrálnej expozície Vojenského historického múzea vo Svidníku

1
01.07.2020
Oznamujeme Vám, že Vyhliadková veža na Dukle (kataster obce Vyšný Komárnik) je kompletne sprístupnená pre verejnosť vrátane vyhliadky a výťahu.
 
Vstup do vnútorných priestorov Vyhliadkovej veže na Dukle bude umožnený jednotlivcom alebo skupinám osôb (maximálne do 20 návštevníkov) s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka, atď.). Od návštevníkov objektu sa bude pri vstupe do vnútorných priestorov vyžadovať aplikovanie dezinfekcie na ruky.
 
Dovoľujeme si Vás informovať, že v súlade s postupným uvoľňovaním opatrení počas ochorenia COVID-19, je od 8. 5. 2020 opäť otvorená pre verejnosť Centrálna expozícia Vojenského historického múzea vo Svidníku. Vstup do vnútorných priestorov centrálnej expozície Vojenského historického múzea vo Svidníku je umožnený jednotlivcom alebo skupinám osôb (maximálne do 20 návštevníkov) len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka, atď.). Od návštevníkov objektu sa bude pri vstupe do vnútorných priestorov vyžadovať aplikovanie dezinfekcie na ruky.
 
Tešíme sa na Vašu návštevu.