Preskočiť na hlavný obsah Preskočiť na bočnú lištu

Ako sa k nám dostanete

Aktualizované:

Budova VHÚ – sídlo VHA_2016_1


48.179464,17.174026
Vojenský historický archív

Mestská hromadná doprava: trolejbus 60 (výstupná zastávka – Rádiová); autobus 61 (výstupná zastávka:  Bulharská).

Z Hlavnej železničnej stanice:
  • autobus 61 - pešo z hlavného vchodu smerom vľavo dolu (asi 150m) po chodníku na ľavej strane komunikácie, na križovatke prejsť cez prechod pre chodcov na zastávku trolejbusu 61 (nástupná zastávka – Pod stanicou, výstupná zastávka – Bulharská). Cesta trvá cca 20 minút. Po vystúpení pokračovať doľava pešo po ulici Rádiová, po 50 m odbočiť vpravo po ulici Banšelova, po 150m prejsť cez prechod pre chodcov smerom k pobočke Tatrabanky do ulice Krajná, po 200 m vľavo je budova Vojenského historického ústavu.
Z Autobusovej stanice Mlynské Nivy:
  • trolejbus 60 – z výstupišťa autobusov v podzemí ( podlažie -1) vyjsť na prízemie ( podlažie 0) a von z nákupného centra NIVY. Prejsť cez prechod pre chodcov na nástupnú zastávku MHD „Autobusová stanica“, nastúpiť na autobus 60 (výstupná zastávka – Rádiová – konečná zastávka). Cesta trvá cca 18 minút. Po vystúpení pokračovať pešo po ulici Rádiová, po 50 m odbočiť vpravo po ulici Banšelova, po 150m prejsť cez prechod pre chodcov smerom k pobočke Tatrabanky do ulice Krajná, po 200 m vľavo je budova Vojenského historického ústavu.

Viac na: www.imhd.sk (cestovný poriadok bratislavskej mestskej hromadnej dopravy) a www.cp.sk (cestovné poriadky autobusov, vlakov, MHD a ich kombinácií).
Aktualizované:
Vypublikované:
Návrat na začiatok stránky