Preskočiť na hlavný obsah Preskočiť na bočnú lištu

Virtuálna prehliadka

Aktualizované:
Dostupné virtuálne prehliadky - VHÚ-VHM
Vážení priatelia vojenskej minulosti Slovenska, určite viete, že z dôvodu nepriaznivého vývoja epidemiologickej situácie na Slovensku zapríčinenej pandémiou ochorenia COVID-19 sú pre verejnosť dočasne neprístupné všetky expozície Vojenského historického múzea.

Sme si vedomí, že časti našich priaznivcov chýba priamy kontakt s našim múzeom, a preto sme pre všetkých domácich, ale aj zahraničných priaznivcov slovenskej vojenskej histórie pripravili malý vianočný darček. Je ním virtuálna prehliadka časti našich expozícií v Piešťanoch a vo Svidníku. https://virtualna.info/. Súčasťou virtuálnych prehliadok vyhotovených v slovenskej a anglickej jazykovej mutácii je prezentácia časti centrálnej expozície Vojenského historického múzea vo Svidníku, ako aj zbierkových predmetov prezentovaných v stálej expozícii jednej z hál (H1) Vojenského historického múzea v Piešťanoch, formou spracovaných technicko-taktických dát 60 zbierkových predmetov.

Vážení priatelia vojenskej minulosti Slovenska, sme si vedomí skutočnosti, že nič nenahradí neopakovateľnú atmosféru fyzickej návštevy našich múzejných expozícií, avšak veríme, že Vám virtuálna prehliadka expozícií Vojenského historického múzea v Piešťanoch a vo Svidníku môže aj takto spríjemniť najkrajšie sviatky roka.

Fotogaléria

Aktualizované:
Vypublikované:
Návrat na začiatok stránky